Сиро-молочна продукція - HutsulBrew

Перейти к контенту

Главное меню:

Сиро-молочна продукція

Каталог > Молочна продукція
М'який клімат, гірське повітря, різноманіття карпатських трав обумовлює насичений смак та корисні властивості овечого, козиного та коров’ячого молока.
Молочнокислі продукти, виготовлені з  свіжого натурального молока легко засвоюються, мають високу поживність, лікувальні та дієтичні властивості.
Процес приготування сиру з молока включає виділення цінних для здоров'я людини компонентів - легкозасвоюваного білку та молочного жиру, з використанням натурального сичужного ферменту.  Для покращення смакових  якостей будз (сирна головка) прогрівається  димом  карпатської  деревини.  Вурда (сир з солодкого свіжого молока) вразить ніжною текстурою та приємним солодкавим смаком.  Бринза (будз перетертий з сіллю) є незамінною  складовою гуцульської  кухні.
Білки, які входять до складу сиру,  містять ряд незамінних амінокислот, які  вкрай важливі для роботи органів травлення та нервової системи людини. Є у складі сиру і мінерали, найважливіші з яких фосфор, кальцій та залізо – основа нашої кісткової  тканини та зубів,  також  беруть участь у зміцненні  серцевого м'язу.  Сир сприяє утворенню  гемоглобіну в крові, містить вітаміни групи В.  
Сир має все необхідне для нормального розвитку людини.  Лікарі-дієтологи рекомендують включати сир у наше харчування. Корисний сир з овечого та козиного молока. Він багатий органічними кислотами, вітамінами  А, В2, РР, кальцієм, магнієм, натрієм і фосфором.  Бринза -- хороший антиоксидант, покращує травлення, регулює кількість цукру в крові.
 Натуральні  сири -  одні  з найдавніших  продуктів  харчування людини. І за минулі століття  довели свою користь і зайняли почесне місце в нашому раціоні.Назад к содержимому | Назад к главному меню